O nás

Společnost založená v roce 2017 je exkluzivním zástupcem jednoho z největších výrobců skleníků v Rusku, kterým je Vědecký a výrobní podnik ZKS.

Hlavní sídlo se nachází v Praze na Václavském náměstí 66.

Naším hlavním cílem je rozšíření na trh České republiky extrémně pevných skleníků, které dosud na evropském trhu nebyly představeny za tak překvapivě nízké ceny. 

Záruka kvality a prvotřídního servisu je primárním cílem všech našich 10 zaměstnanců.

Mateřská společnost ZKS je jedním z největších a nejstarších výrobců skleníků v Rusku.

Díky pravidelným investicím do výzkumu, zkoušek a inovací se skleníky neustále zdokonalují pro dosažení nejlepší kvality a funkčnosti.

Aerodynamické kvality skleníků, jak stability z vnější strany, tak i vnitřní pro nejoptimálnější cirkulaci vzduchu, se testují ve speciálním aerodynamickém tunelu.

Chemické složení kovu a zinkování je pravidelně kontrolováno nezávislými testy pro zachování nejvyšší kvality použitých materiálů.

Výrobní linky se nachází v evropské části Ruska v Kazani, což snižuje náklady na kvalifikovanou pracovní sílu a výrobní daně.

Společnost ZKS ve všech vyráběných sklenících používá pouze vlastní patentované výzkumy, konstrukce skleníků je z uzavřených ocelových profilů o tloušťce 1,5 mm s dodatečnými pevnými hranami.

Systém managementu kvality podniku je certifikován dle normy ISO 9001:2011.

Sklenik a pařeniště z Polykarbonátu vyrobila společnost Carboglass JSC, která patří mezi deset největších výrobců polykarbonátu na světě.

Měsíční produkce všech oddělení závodu činí 1 100 tun polykarbonátu.

Při výrobě desek CARBOGLASS ® se používají extruzní linky vysoké kvality společnosti OMIPA Spa (Itálie).

Pro výrobu desek a profilů se používá granulát hlavních světových výrobců, jako jsou Styron, Bayer, Sabic, Kafrit.

Vysoce kvalifikovaný a zkušený personál společně s laboratoří, která je vybavena nejmodernějšími přístroji, nám dovoluje vyrábět produkci, která odpovídá nejvyšším požadavkům našich klientů. Systém managementu kvality podniku je certifikován dle normy ISO 9001:2008.

Díky důkladné kontrole kvality vyráběné produkce společnost CARBOGLASS JSC poskytuje 15letou záruku na polykarbonát značky CARBOGLASS.

Každý komplet je podroben vícestupňové kontrole kvality, která prakticky 100 % vylučuje pravděpodobnost vadného zboží.

Společnost Carboglass JSC získala na veletrzích desítky diplomů, certifikátů a ocenění za nejvyšší kvalitu polykarbonátu, která nejen, že není horší, ale v mnohém i předčí kvalitu většiny amerických, japonských a evropských výrobců.

Skleníky jsou skladovány a vydávány ve skladech našeho partnera, mezinárodní společnosti http://www.esa-logistics.cz/

Společnost ESA logistika je přední společností v České republice v oblasti skladování a přepravy zboží.

Patří do skupiny společností Hitachi Group.

Objednat telefonickou konzultaci

Odeslat žádost